Panel používateľa

TRILOBITE 1971 TIMBER 2.0 SHIRT BLUE

TRILOBITE 1971 TIMBER 2.0 SHIRT BLUE

Kevlarová košeľa s chráničmi

187,90 € s DPH

156,58 €

Dostupnosť:           .

Timber je motorkárska košela v obľúbenom drevorubačskom štýle vytvorená pre jazdcov, ktorí vyznávajú custom štýl. Trilobite ponúka hneď tri farebné prevedenia. Košeľa má kompletnú podšitú vrstvu z aramidových vlákien Kevlar® vyrobených progresívnou technológiou DuPont ™. Naviac je košeľa vybavená sadou chráničov ramien a lakťov Trilobite Premium Protection CE Level 1, takže dostávate ochranu proti nárazu tam, kde treba. Voliteľne môžete túto košeľu vybaviť aj chrbtovým chráničom, aby ste ďalej zvýšili bezpečnosť pri jazde. Košeľa Timber má na chrbte decentnú výšivku a ozdobné kovové logo na prednom vrecku. Aj z motorkárskeho oblečenia môže teraz byť naozaj štýlová záležitosť. Timber je ideálna voľba pre uvoľnenú jazdu a jej pohodlie oceníte ako za riadidlami vášho stroja, tak aj keď práve neriadite. Pri jazde v teplom letnom počasí uvítate ventilačné vrecká pod rukávmi.

- Vonkajší materiál: bavlna
- Vnútorný materiál: sieťovina
- Vložka: aramidové vlákna Kevlar® DuPont ™

Ochrana:
• ramenné a lakťová chrániče Trilobite® Premium Protection CE Level 1, príprava pre chrbtový chránič
• kompletné podšitie aramidovými vláknami Kevlar® DuPont ™

Ergonomické vlastnosti:
• 2 vonkajšie vrecká, 2 vnútorné vrecká
• zapínanie rukávov pomocou gombíkov a YKK zipsov

ventilácia:
• vetracie vrecká pod rukávmi

Farebné varianty: šedá, modrá, oranžová

Na čo sa hodí: Prechádzka mestom, džentlmenská prechádzka, jazda v štýle custom, pánske veľkosti (S - 5XL). Perfektne sa hodí k nohaviciam Trilobite® Ton-Up, Acid Scrambler a Raw Authentic Jeans.

Kevlar® a DuPont ™ sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti E.I. du Pont de Nemours and company.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×